سخن روز : اگرمی خواهید به موفقیت عظیم دست پیدا کنید،عادت کنیددر تمام مدت زندگی تان کارهایی را که از آن می ترسید،انجام دهید

دوره ‎‎‎کارآموزی‎حسابداری رایگان‎-جلسه اول(نصب وراه اندازی‎نرم‎افزارحسابداری)

به هرکاری که اراده کنیم ،تواناییم به شرط آنکه آنگونه که سزاوار و شایسته است پیگیر آن باشیم.هلن کلر

با اجرای  دوره کارآموزی حسابداری رایگان سرمایگان ویژه دانش آموختگان حسابداری و علاقمندان حسابداری‎،مهارت های کاربردی و درآمدزای خود را افزایش دهید.

 

 افراد زیادی با ما تماس می گیرند و علاقه دارند مهارتها و تجربیات حسابداری خود را افزایش دهند و بنا به دلایل متعدد، مثل زندگی در شهرستان و شاغل بودن،تعهدات خانوادگی یا کمبود وقت و سایر موارد قادر به شرکت در کارگاه های ما نیستند، بنابراین تصمیم گرفتیم دوره کارآموزی حسابداری را به صورت رایگان طراحی کنیم تا فرصت برابر آموزش حسابداری را برای همه دوستان علاقمند فراهم کنیم، اعم از دانشجو ، فارغ التحصیل حسابداری و یا دیگر دوستانی که مشتاق فراگیری مهارتهای حسابداری هستند.

 

ما اعتقاد داریم که آموزش حسابداری برای همگان اعم ازکارمند و دارندگان کسب و کار و حتی خانم های خانه دار، لازم و ضروری است.

 

چون دانستن نکات حسابداری کمک زیادی به ایجاد بصیرت مالی می کند،دانستن مفاهیمی همچون دارایی سرمایه، بدهی،هزینه و درآمد برای همه که به نوعی با دخل و خرج زندگی خودشان و دیگران سر وکار دارند یک ضرورت است و ما هم در طراحی این کارگاه غیر حضوری رایگان آموزش حسابداری ودوره کارآموزی حسابداری رایگان برآن شدیم تا شرایطی را فراهم کنیم که همه دوستانی که علاقه و اشتیاق به فراگیری مهارتهای حسابداری دارند از جلسات این کارگاه های غیر حضوری استفاده کرده و بهره کافی ببرند.

 

به دوستانی که این جلسات رو دانلود میکنند توصیه می کنیم که با صبوری این پروژه حسابداری را مرحله به مرحله انجام دهند.

اگر شمافرایند دوره کارآموزی‎ حسابداری رایگان(جلسه اول) را به خوبی انجام دهید و متعهد باشید به انجام کامل مراحل پروژه مطمئن باشید تجربه ای شما کسب می کنید که شما را قادر می سازد فرصتهای شغلی که درزمینه حسابداری به شما پیشنهاد می شود را رد نکنید.

 

ما در این پروژه کارآموزی حسابداری رایگان سعی کرده ایم فرایند کامل عملیات حسابداری یک شرکت بازرگانی را برای شماازابتداتا انتها ارائه دهیم ویقین داریم انجام این کارگاه غیرحضوری تجربیات فوق العاده ارزشمندی برای شما ایجاد می کندوخودباوری و اعتماد به نفس شما را چند برابر افزایش می دهد.

 

ما به دوستانی که در مراکز دانشگاهی تدریس می کنند و یا آموزشگاه دارند توصیه می کنیم این کارگاه را در پروژه حسابداری دانشگاهی ودر آموزشگاه پیاده سازی کنند و با انجام این پروژه کارآموزی حسابداری امکانی را برای دانشجویان ایجاد کنند تا آنها با فرایند عملیات حسابداری که در بازار کار در حال وقوع است بیشتر آشنایی پیدا کنند و برای قبول مسولیت مشاغل حسابداری آمادگی لازم را بدست آورند. انشاالله

 

جلسه اول دوره کارآموزی حسابداری رایگان: ابتدا پروژه را با دانلودنرم افزارحسابداری نوسا برروی سیستم خود انجام دهید.برای نصب آن توصیه می کنیم ضمن اجرای کلیه مراحل نصب کمی صبور باشید ولی مطمئن باشید برای شروع کار حسابداری،نرم افزار خیلی خوبی است.

درحال حاضر بااین نرم افزار می توانید ۴۰۰سند حسابداری صادر کنید ،حتی برای کسب وکارهای کوچک هم قابل استفاده است .

بهتراست قبل ازاستفاده از نرم افزاردرموردفراینداستفاده ازنرم افزارهای حسابداری به شرح زیرکمی بیشتربدانید :

اولین مرحله: نصب و راه اندازی نرم افزار ، تنظیمات مربوط به نام ومشخصات شرکت

مرحله دوم  : وارد کردن اطلاعات پایه حسابداری ( کدینگ حسابداری مطابق نوع شرکت با توجه به عناصر اصلی حسابداری )

سومین مرحله : صدور اسنادحسابداری رویدادهای مالی شرکت

مرحله چهارم : اخذ گزارشات مورد نیاز (تراز کل ،تراز آزمایشی وگردش حسابها و…)

پنجمین مرحله : تهیه پشتیبانی(Back up) از اطلاعات وارد شده به سیستم

مرحله ششم : عملیات پایان دوره (صدور اسناد سود وزیان و اختتامیه ) و ایجاد سال مالی بعد و انتقال اطلاعات پایه و سند افتتاحیه سال مالی جدید

بنابراین در این کارگاه شما بعد از نصب نرم افزاربا وارسی سیستم و استفاده ازراهنمای سیستم توانایی کاربا نرم افزارهارا یادمی گیرید ودر جلسه دوم اقدام به ورود(کدینگ حسابداری)می کنید.

 

یادتون باشه برای انجام کارحتما تمرکز کنید و با خودتان عهد ببندید حداقل ۹۰دقیقه بی وقفه کارکنید بعد به خودتان ۱۵ دقیقه استراحت بدهید و باز ادامه دهید .

 

برای نصب موفقیت آمیز نرم افزار نوسا لازم است ابتدا نرم افزار SQLserver را نصب کنید سپس نرم افزار نوسا را راه اندازی کنید .توضیحات مربوط به راه اندازی نرم افزار در فایل دریافتی زیر به خوبی ارایه شده است .

 

توضیحات لازم برای نصب برنامه SQLserver در فایل زیپ شده نصب نرم افزار موجود است،توصیه می کنیم حتما آن را به دقت مطالعه کنید.

 جلسه دوم خودکارآموزی حسابداری بزودی برای شما ارسال می شود.

فقط کافی است ایمیل خود را چک کنید.

موسسه سرمایگان ( مشاورین مالی و اولین مبتکر ومجری کارگاه های نوابغ حسابداری وجهش به بازار کار حسابداری ایران) www.sarmayegan.com ۰۲۱۸۶۰۸۳۲۹۶

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه سرمایگان است و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

         English