سخن روز : اگرمی خواهید به موفقیت عظیم دست پیدا کنید،عادت کنیددر تمام مدت زندگی تان کارهایی را که از آن می ترسید،انجام دهید

درباره نویسنده

مطالب مشابه

4 دیدگاه

 1. 2

  ناصر

  با سلام
  رشته ای که من خوندم هیچ ارتباطی با حسابداری نداره اما دوست دارم این کار رو یاد بگیرم و با اون کار بکنم.لطفا راهنمایی ام بکنید نصرت زهی از زاهدان

  پاسخ
  1. 2.1

   سرمایگان

   با سلام جناب نصرت زهی گرامی

   ضمن سپاس از حسن توجه تان به اطلاعتان برسانم برای حضور در این کارگاه حداقل باید اصول ۱و۲و۳حسابداری و صنعتی ۱ را گذرانده باشید و بر این اساس تجربیاتی که در این کارگاه کسب می کنید برای جنابعالی خیلی سودمند خواهد بود .
   کلیه دوستانی که در این کارگاه شرکت می کنند از یک دانش آموخته حسابداری تبدیل می شوند به یک حسابدار باتجربه و ماهر ،و بر پایه تجربیات و مهارتهایی که کسب کرده اند می توانند امکان اشتغال خود را در بازار کار حسابداری فراهم کنند .ما در حال حاضر مانند این دوره کامل و اثر بخش دوره ای در ایران نداریم .

   در این کارگاه کاملا عملی ، نابترین تجربیات حسابداری را شرکت کنندگان کسب می کنند و گواه این ادعا نظرات شرکت کنندگانی است که هم اکنون به بازار های کار حسابداری وارد شده اند .

   تاکنون بیش از ۳۰۰۰نفر در کارگاه های راهبردی نوابغ حسابداری موسسه سرمایگان شرکت کرده اندو مهارتها و تجربیات ارزشمند حسابداری را کسب کرده اند .

   برای شما سلامتی و شادی و موفقیت خواهانیم.

   موسسه سرمایگان ( مشاورین مالی و مبتکر کارگاه های راهبردی نوابغ حسابداری و جهش به بازارکار حسابداری )

   پاسخ
 2. 1

  hamidreza khalaj

  سلام مرسی بابت سایت خوبتون

  پاسخ
  1. 1.1

   سرمایگان

   با سلام جناب خلج گرامی

   از اینکه به موسسه سرمایگان اظهارلطف می فرماییداز شما متشکریم ،امیدواریم بالطف خدا همچنان با انگیزه و پرتلاش به پیش بروید و ما هم برای جنابعالی سلامتی و تحقق اهداف والایتان را آرزو می کنیم.

   شاد و موفق و سلامت باشید.

   موسسه سرمایگان (مشاورین مالی ومبتکر و مجری کارگاه های نوابغ وجهش به بازارکار حسابداری )

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه سرمایگان است و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

         English