سخن روز : اگرمی خواهید به موفقیت عظیم دست پیدا کنید،عادت کنیددر تمام مدت زندگی تان کارهایی را که از آن می ترسید،انجام دهید

دوره ‎‎‎‎کارآموزی‎حسابداری‎ رایگان-جلسه‎دوم(واردکردن‎کدینگ‎حسابداری‎استاندارد)

شرکت بازرگانی تهران کالای مرکزی در سال ۱۳۸۹ تحت شماره…..دراداره ثبت شرکت های تهران تاسیس شده و موضوع فعالیت خود را خرید،فروش وخدمات بعدازفروش کالای لب تاب وتبلت با مارک های مختلف قرارداده است، محل فعالیت این شرکت در تهران خیابان ولی عصر مرکزکامپیوتر ایران واقع شده است.

 

این شرکت متشکل از ۴ نیروی انسانی می باشد که عبارتند از :
۱.مدیرعامل(سهامدار اصلی)
۲.مدیرفروش(سهامدار)
۳.حسابدار
۴.منشی
این شرکت با برنامه ریزی هایی که انجام داده تصمیم دارد بخش عمده ای از بازار خرید و فروش لب تاب را به خود اختصاص دهد و بر همین اساس با اقداماتی که بر پایه اصول بازاریابی نوین ،تجارت الکترونیک انجام میدهد توانسته در همین سالهای اولیه فعالیت خود رشد قابل توجهی را محقق نماید.

 

این شرکت رعایت مقررات قانونی، تامین رضایت و شادابی کارکنان شرکت و مشتریان کالاهای خود را از اهم مسولیت های خود قرار داده است شرکت تهران کالای مرکزی تمام سعی خودرا معطوف داشته تا سیستم اطلاعاتی حسابداری منسجمی رادر واحد حسابداری شرکت پیاده سازی کند و از ابزارهای نوین حسابداری در ثبت و نگهداری اطلاعات رویدادهای مالی و تهیه گزارشات ارزشمند مالی حداکثر استفاده را ببرد.

 

به همین منظور سیستم تحت شبکه حسابداری برای ثبت و نگهداری رویدادهای مالی مستقرنموده است .

 

این شرکت از کارکنان تحصیل کرده ، ماهر و با انگیزه کافی در اداره شرکت بهره مند است .
و تمامی کارکنان شرکت وفادارانه متعهدند به آرمان ها و ارزشهای جاری شرکت و بر اساس تعهدی که دارند کوشش دارند ماموریت و چشم انداز شرکت را به نحو احسن تحقق بخشند.

 

در این مرحله شما پس از نصب و آشنایی با کاربرد نرم افزارحسابداری ،می بایست کدینگ حسابداری شرکت بازرگانی را وارد سیستم نمایید.

 

کدینگ حسابداری تعریف شده بر اساس عناصر اصلی حسابداری و استاندارد شماره ۱ حسابداری در نشانی زیر پیوست می باشد.شما با دانلود و وارد نمودن آن در سیستم آماده صدور اسناد حسابداری می شوید.

 

در این مرحله سعی کنید با دقت و حوصله کدینگ حسابهارا وارد کنید به خاطر اینکه انجام صحیح این مرحله پیش نیاز مرحله بعدی (صدوراسناد حسابداری)است.

 

شاد و خرم سلامت باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه سرمایگان است و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

         English